התקשרו: 052-458-3975

אתר אינטרנט המותאם לצרכים שלך

לחיצת יד

האתר היפה ביותר הוא לא בהכרח האתר המתאים ביותר, לעתים האתר הפשוט ללא כל הגרפיקה "המהממת" עושה את "העבודה" יותר טוב מכל אתר שלכאורה "מושקע" ובעל אפקטים מיוחדים "מרוב דובים לא רואים את היער".

בחברת "אתרים זה אנחנו"  באמצעות הידע והניסיון שרכשנו בתחום התקשרות והשיווק  נבחר בשבילך את האתר  המתאים ביותר …. ולא בהכרח את האתר "הכי יפה".

המטרה העיקרית של כל אתר הוא למכור את המוצרים \ שירות  או להעביר רעיון מרכזי, אתרים רבים טועים ומנסים להעביר עשרות מסרים באתר, על זה נאמר "תפסתה מרובה לא תפסתה" באתר טוב הגולש צריך להבין בדיוק מה מטרת האתר ב-5 השניות הראשונות, אחרת הלקוח לוחץ על כפתור ה-X .

השלבים הבסיסים:

השלב הראשון: בחירה שם לאתר – השם צריך להעביר בדיוק את מטרת האתר לדוגמה: "אתרים זה אנחנו" – המסר הוא ברור שהאתר עוסק בבניית אתרים.

שלב שני: בחירת לוגו – אנו ממליצים על עיצוב פשוט ללא "תלת ממד" וריבוי צבעים, דבר המסרבל את המסר המרכזי והתפיסה הפשוטה שהגולשים מבקשים.

שלב שלישי: הגדרת דרישות – מה מטרת האתר? מה הדרישות של הלקוח? איפיון האתר, הדרך הטובה ביותר עם הכי פחות טעויות היא "לא להמציא את הגלגל", לראות איך אתרים מקבילים פועלים ולקחת רעיונות, הלמידה מאחרים יכולה לחסוך עשרות שעות עבודה והקטנת מספר הטעויות.

שלב רביעי:  התאמת האתר לתוכן האתר – בחירת עיצוב  קל להתמצאות עם הכי פחות שלבים המובילים להרמת הטלפון או לחיצה על כפתור הקנייה…

 

השאר תגובה